Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Dożynki Gminne

     W dniu 5 września 2010 r. w sołectwie Kujawy odbyły się Dożynki Gminne. Uroczystości rozpoczęły się od utworzenia korowodu, który następnie przemaszerował na boisko, gdzie odbyły się uroczystości. Po zajęciu miejsc, złożeniu wieńców i darów oraz odśpiewaniu hymnu państwowego Wójt Gminy powitał mieszkańców i gości a następnie uhonorował wyróżnionych rolników.

Kolejnym punktem Dożynek była Msza Święta, którą odprawił ks. Kazimierz Górski z Parafii Ciechocin. Po mszy św. przybyli mieszkańcy podzielili się chlebem wypieczonym z mąki pochodzącej z tegorocznych zbiorów, po czym mieli okazję obejrzeć występy dzieci i młodzieży szkół  z terenu Gminy Ciechocin oraz zespołu ludowego Morgowianki. Ciekawym punktem imprezy był występ zespołu „Cygańskie Gwiazdy” oraz pokaz fireshow zespołu Cerber. Impreza zakończyła się zabawą taneczną.

Informator gminny

Interaktywna mapa gminy

Wydarzenia

«grudzień 2017»
P W Ś C P S N
1 2 dzień: 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 dzień: 17
dzień: 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Banery

Poprzedni
  • G-DOT
  • LGD Dolina Drwęcy
  • Zwiedzaj Kraj
  • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

Program Rozwój Obszarów Wiejskich
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Leader
Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.