Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Sołectwa pięknieją

   W ramach realizacji Funduszu Sołeckiego sołectwa Kujawy oraz Ciechocin wybudowano nowe odcinki chodników dla pieszych. W Ciechocinie nowy chodnik pojawił się przy drodze gminnej w kierunku cmentarza. Docelowo posłuży on do wybudowania ciągu komunikacyjnego dla pieszych, który połączy centrum wsi z cmentarzem parafialnym. Dodatkowo q październiku br. pojawiło się siedem nowych latarni drogowych w Ciechocinie. Nowe oświetlenie zostało wybudowane wzdłuż drogi gminnej prowadzącej od centrum Ciechocina w kierunku cmentarza parafialnego. Latarnie po raz pierwszy oświetliły drogę do cmentarza w okresie Wszystkich Świętych. Doświetlenie Gminy było możliwe dzięki podpisanemu porozumieniu ze Spółką Energa Oświetlenie z siedzibą w Sopocie.
    Na terenie sołectwa Kujawy wydłużeniu uległ chodnik dla pieszych w centrum. Dzięki nowemu odcinkowi dostęp do chodnika mają wszyscy mieszkańcy posesji zlokalizowanych wzdłuż lewej strony drogi powiatowej Ciechocin – Świętosław.

 

 

Informator gminny

Interaktywna mapa gminy

Wydarzenia

«grudzień 2017»
P W Ś C P S N
1 2 dzień: 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 dzień: 17
dzień: 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Newsletter

Banery

Poprzedni
  • G-DOT
  • LGD Dolina Drwęcy
  • Zwiedzaj Kraj
  • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

Program Rozwój Obszarów Wiejskich
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Leader
Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.