Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

KURENDA
2018.01.19
-

     W związku z pismem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w sprawie podtopień na gruntach rolnych, które miały miejsce na skutek dużej ilości opadów w drugiej połowie 2017 r. i uniemożliwiły zebranie niektórych plonów, wykonanie zabiegów agrotechnicznych oraz zasiewy ozimin, prosimy o przekazywanie danych dotyczących:
- powierzchni podtopionych gruntów,
- areału, z którego nie zebrano plonów,
- głównych upraw, których zbioru nie dokonano,
- szacunkowej wartości nie zebranych plonów,
- areału, na którym nie wykonano jesiennych zabiegów agrotechnicznych,
- areału, na którym nie dokonano zasiewu zbóż ozimych.

Zmiana terminu wywozu odpadów!
2018.01.19
Zmiana terminu wywozu odpadów!

  Ze względu na warunki pogodowe wywóz odpadów z Nowej Wsi i Rudawia zostaje przeniesiony na 26. 01. 2018 r. (piątek). Za utrudnienia przepraszamy.

 

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!
2018.01.19
-

       Przeprowadziłeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz.

Informacja KRUS
2018.01.19
-

    Zasady potrącania zaliczek na podatek dochodowy i składek na ubezpieczenie zdrowotne z emerytur i rent rolniczych w 2018 r. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że - jako płatnik emerytur i rent - zgodnie z art. 34 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2016 r., poz. 2032 ze zm.), zwanej dalej ustawą, zobowiązana jest do pobierania comiesięcznych zaliczek na podatek dochodowy od wypłacanych świadczeń.

OSTRZEŻENIE
2018.01.18
-

OSTRZEŻENIE Nr 3

  • Silny wiatr/1

Obszar: województwo kujawsko-pomorskie - subregion południowo-wschodni
Ważność: od 2018-01-18 18:00:00 do 2018-01-19 10:00:00
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, z porywami do 80 km/h, początkowo z kierunków południowych skręcający na zachodni i północno-zachodni. Jednocześnie będą występowały opady śniegu, które w połączeniu z silnym wiatrem będą miejscami powodowały zawieje i zamiecie śnieżne.
Prawdopodobieństwo: 80% (Silny wiatr)
Uwagi: Brak.
Czas wydania: 2018-01-18 07:30:00
Synoptyk IMGW-PIB: Agata Wojtkiewicz
Biuro: Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni

Informacja LGD "Dolina Drwęcy"
2018.01.17
Informacja LGD "Dolina Drwęcy"

  LGD „Dolina Drwęcy” zaprasza na spotkania informacyjne mieszkańców dotyczące założeń Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia LGD „Dolina Drwęcy” na lata 2014 – 2020.

Kurs chemizacyjny
2018.01.17
Kurs chemizacyjny

     Zainteresowanych rolników zapraszamy na kurs chemizacyjny, który  odbędzie się w Urzędzie Gminy Ciechocin. Planowany termin przełom stycznia i lutego 2018 roku.  

Spełniamy marzenia!
2018.01.15
Spełniamy marzenia!

   Zapraszamy do udziały w Akcji Charytatywnej "Spełniamy marzenia Państwa Piotrowskich". Nie może Państwa zabraknąć w najbliższą niedzielę! 

"Podwieczorek z Kolędą"
2018.01.15
"Podwieczorek z Kolędą"

      W minioną niedzielę świetlica wiejska w Piotrkowie wypełniła się wyjątkowymi gośćmi. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały dla mieszkańców Sołectwa oraz przedstawicielek KGW z całej Gminy miłą niespodziankę – „Podwieczorek z Kolędą”. Podczas spotkania zebrani wysłuchali koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Kameralnego „Portamus Gaudium”, działającego przy Wydziale Nauk Teologicznych UMK Toruń. 

Uroczystość wręczenia „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”
2018.01.12
Uroczystość wręczenia „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”

    50 lat temu, wypowiadając sakramentalne „tak” z ufnością przyrzekali sobie dzielić razem dobre i złe chwile. Dzisiaj cieszą się, że mimo różnych przeciwności losu dotrzymali przysięgi małżeńskiej. Nie byłoby to możliwe bez szczerej i bezinteresownej miłości, wzajemnego zaufania, zrozumienia i poszanowania.

Informator gminny

  • Interaktywna mapa gminy

Banery

Poprzedni
  • G-DOT
  • LGD Dolina Drwęcy
  • Zwiedzaj Kraj
  • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

  • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
  • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • Leader
  • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.