Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Informacja Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
2019.02.19
Informacja Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

    Informacja Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego dotycząca projektu uchwały Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

   

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
2019.02.19
Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

    Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

 

 

Karta Dużej Rodziny
2019.02.19
Karta Dużej Rodziny

    Od 1 stycznia 2019 r. Karta Dużej Rodziny - upoważniająca do wielu zniżek, przysługuje  tym rodzicom, którzy mają lub w przeszłości mieli na utrzymaniu co najmniej troje dzieci - bez względu na ich wiek w chwili składania wniosku.

     

Co to jest e-dowód?
2019.02.19
Co to jest e-dowód?

        Od 4 marca będą wydawane e-dowody osobiste. Nowy dowód osobisty będzie podobny do dotychczasowego. Zawierać będzie niemal takie same dane jak do tej pory, ale plastik wzbogacony będzie o elektronicznego chipa, znanego już m.in. z kart kredytowych i legitymacji studenckich.

Centralny Rejestr Absolwentów Zdrowia Publicznego
2019.02.19
Centralny Rejestr Absolwentów Zdrowia Publicznego

   Szanowni Państwo, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny uruchamia dobrowolny Centralny Rejestr Absolwentów Zdrowia Publicznego (CRAZP).

III Forum Seniora
2019.02.19
III Forum Seniora

      W imieniu Organizatorów zapraszamy na III Forum Seniora, które odbędzie się 5 marca w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym. Zapraszamy!

       

Elektroniczny Portal Podatkowy
2019.02.15
Elektroniczny Portal Podatkowy

    Naczelnik Urzędu Skarbowego w Golubiu-Dobrzyniu uprzejmie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone nowej usłudze Twój e-PIT.

   

Usuwanie azbestu
2019.02.14
Usuwanie azbestu

    W związku z ogłoszeniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu naboru wniosków, w ramach którego gminy mogą ubiegać się o dotacje na przedsięwzięcia w zakresie demontażu, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbestu Wójt Gminy Ciechocin informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie usunięcia azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie prywatnych posesji.

 

Regionalne Konsultacje dla Kół Gospodyń Wiejskich
2019.02.12
Regionalne Konsultacje dla Kół Gospodyń Wiejskich

     W imieniu organizatorów zapraszamy na spotkanie: „Regionalne Konsultacje, Niezależność i rozwój Kół Gospodyń Wiejskich bez obowiązków i obaw”, które odbędzie się 14 lutego, o godzinie 10:00 w Rypińskim Domu Kultury.

    

ZAPRASZAMY!
2019.02.12
-

    Koło Seniora w Nowej Wsi zaprasza na Wieczorek Karnawałowy, który odbędzie się dnia 2 marca (sobota), od godziny 18:00, w świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi.

Informator gminny

 • Interaktywna mapa gminy
 • Dobre konsultacje, dobry plan

Banery

Poprzedni
 • Pomoc prawna
 • G-DOT
 • LGD Dolina Drwęcy
 • Zwiedzaj Kraj
 • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Leader
 • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.