Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Stypendia motywacyjne
2018.07.11
Stypendia motywacyjne

Szanowni Państwo, informujemy, że istnieje możliwość ubiegania się o jednorazowe stypendium motywacyjne Wójta Gminy Ciechocin za wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

 

Nabór wniosków na żywność
2018.07.11
Nabór wniosków na żywność

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechocinie informuje, iż od września 2018 rusza nowa edycja Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2018.

 

Dożywianie dzieci w szkole
2018.07.11
Dożywianie dzieci w szkole

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechocinie informuje, iż od dnia 16.07.2018 roku można składać wnioski o pomoc w postaci dożywiania dzieci w szkole. Uprawnienie do korzystania z pomocy w postaci dożywiania dzieci w szkole jest uwarunkowane trudną sytuacją życiową (sytuacje takie wymienia art. 7 ustawy o pomocy społecznej.

Nabory wniosków
2018.07.09
Nabory wniosków

Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” informuje o ogłoszonych naborach wniosków dla osób chcących podjąć lub rozwinąć działalność gospodarczą.

Strażackie zmagania
2018.07.09
Strażackie zmagania

      Dnia 8 lipca na boisku sportowym w Elgiszewie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Do rywalizacji stanęło 8 drużyn reprezentujących jednostki OSP z terenu naszej Gminy. Druhowie wykazali się bardzo dużą sprawnością i wolą walki. Publiczność natomiast z ogromnym zapałem dopingowała zawodników.
 

 

 

Giełda pracy
2018.07.09
Giełda pracy

Informacja Punktu Pośrednictwa Pracy w Golubiu – Dobrzyniu dla osób poszukujących pracy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Informacja KRUS
2018.07.09
Informacja KRUS

    Od dnia 1 lipca 2018 r. weszły w życie przepisy art. 5 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw. Przepisy te wprowadziły zmiany w zakresie kwoty wolnej od potrąceń i egzekucji.

 

 

Dodatkowy Oddział Przedszkolny
2018.07.05
Dodatkowy Oddziału Przedszkolnego

    Drodzy Rodzice, w związku z dużym zainteresowaniem naborem do oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Ciechocin, informujemy, że istnieje możliwość zgłoszenia deklaracji o przyjęcie do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. w Świętosławiu z s. w Miliszewach. Nabór dotyczy dzieci w wieku 2,5 – 4 lat.

   

Zakończenie piłkarskiego sezonu
2018.07.03
Zakończenie piłkarskiego sezonu

  Piłkarze ISKRY Ciechocin zakończyli kolejny sezon rozgrywek ligowych. Nasz Ludowy Zespół Sportowy reprezentowały trzy grypy wiekowe: Seniorzy, Młodzicy oraz po raz pierwszy grupa Orlików. Gratulujemy trenerom oraz piłkarzom naszych drużyn wysokich wyników i życzymy powodzenia w kolejnych starciach. 

 

Informacja KRUS
2018.07.03
Informacja KRUS

Zmiany od 1 lipca br. w kwotach wolnych od potrąceń i egzekucji. Od dnia 1 lipca 2018 r. weszły w życie przepisy art. 5 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw. Przepisy te wprowadziły zmiany w zakresie kwoty wolnej od potrąceń i egzekucji.

 

 

 

 

Informator gminny

  • Interaktywna mapa gminy
  • Dobre konsultacje, dobry plan

Wydarzenia

Newsletter

Banery

Poprzedni
  • G-DOT
  • LGD Dolina Drwęcy
  • Zwiedzaj Kraj
  • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

  • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
  • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • Leader
  • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.