Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Ważny Komunikat!
2019.04.19
Ważny Komunikaty!

    Komunikat Wójta Gminy Ciechocin o zakazie korzystania z hydrantów p.poż do czerpania wody celem podlewania upraw oraz prośba o rozważne i racjonalne korzystanie z wody pobieranej z gminnej sieci wodociągowej.

Stypendia szkolne
2019.04.15
Stypendia szkolne

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechocinie z/s Miliszewy 51 informuje, że Gmina otrzymała dotację na stypendia szkolne w związku z tym od dnia 23 kwietnia 2019 r. będą realizowane wypłaty stypendium szkolnego za okres od 1 stycznia 2019 r. do 30 czerwca 2019 r.

 

 

 

Powiatowy Turniej Piłki Halowej
2019.04.15
Powiatowy turniej Piłki Halowej

     Dnia 14 kwietnia br. na hali sportowej w Nowej Wsi odbył się Powiatowy Turniej Piłki Halowej Jednostek OSP z terenu powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Zmagania rozegrano systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej walce wyłoniono zwycięzców Turnieju. 

 

Uczcili Pamięć Ofiar
2019.04.15
Uczcili Pamięć Ofiar

     Dnia 10 kwietnia br. pod pomnikiem ofiar przy Placu Tysiąclecia samorządowcy powiatu golubsko-dobrzyńskiego uczcili 9. rocznicę Katastrofy Smoleńskiej. Gminę Ciechocin reprezentował Pan Wójt Andrzej Okruciński, Przewodnicząca Rady Gminy Ciechocin Pani Aneta Pietrzak oraz Radna Rady Gminy Ciechocin Pani Dorota Knyszyńska. Wszystkie delegacje oddały hołd ofiarom katastrofy lotniczej składając kwiaty i znicze.

        

Przegląd Poezji dla Dzieci
2019.04.11
Przegląd Poezji dla Dzieci

       Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na XI Wojewódzki Przegląd Poezji dla Dzieci, który odbędzie się 26 kwietnia w świetlicy wiejskiej w Elgiszewie. Zmagania rozpoczną się o godzinie 10:00. Zapraszamy!

Wypłata świadczeń
2019.04.11
Wypłata świadczeń

       Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechocinie informuje, iż w miesiącu kwietniu 2019 r. wypłata wszystkich świadczeń tj. zasiłków okresowych, stałych, świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, świadczenia wychowawczego (500+) odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek).

"#SegregujeMy"
2019.04.11
"#SegregujeMy"

    Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza wszystkie przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "#SegregujeMy". Ochrona środowiska, ekologia to tematy niezwykle ważne. Dlatego też CRL podjęło się organizacji akcji, która łącząc naukę z zabawą przyczyni się do zwiększenia świadomości wśród najmłodszych.  Akcja adresowana jest do przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych.

Nabór na wolne stanowisko
2019.04.09
Nabór na wolne stanowisko

   Urząd Gminy Ciechocin ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze do spraw obsługi sieci wodno-kanalizacyjnej.

 

Nagrody Marszałka
2019.04.09
Nagrody Marszałka

     Rozpoczęła się procedura naboru wniosków do XIX-tej edycji Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla autorów najbardziej wartościowych osiągnięć w 2018 roku. Nagrody zostaną przyznane w następujących dziedzinach: gospodarka, fundusze unijne, rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich, innowacyjne metody stosowane w zakresie rozwoju i promocji miasta.

Twój Dzielnicowy
2019.04.08
Twój Dzielnicowy

    Szanowni Mieszkańcy, informujemy że nowym Dzielnicowym Rejonu Gminy Ciechocin jest sierż. sztab. Marcin Muchewicz.

            

Informator gminny

 • Interaktywna mapa gminy
 • Dobre konsultacje, dobry plan

Wydarzenia

Newsletter

Banery

Poprzedni
 • Pomoc prawna
 • G-DOT
 • LGD Dolina Drwęcy
 • Zwiedzaj Kraj
 • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Leader
 • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.