Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Stypendia motywacyjne
2018.09.21
Stypendia motywacyjne

Szanowni Państwo,
Przypominamy o możliwości ubiegania się o jednorazowe stypendium motywacyjne Wójta Gminy Ciechocin za wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

 

Narodowe czytanie
2018.09.13
Narodowe czytanie

    Za nami kolejna edycja Narodowego Czytania. Jak co roku, Gminna Biblioteka Publiczna przygotowała spotkania dla miłośników polskiej literatury. W tym roku lektorzy zaprezentowali fragmenty „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego.

 

Zmiana terminu zebrania wiejskiego
2018.09.13
Zmiana terminu zebrania

    Informujemy o zmianie terminu zebrania wiejskiego Sołectwa Ciechocin. Zebranie odbędzie się dnia 28 września 2018 r. (piątek), o godzinie 19:00 w świetlicy wiejskiej w Ciechocinie. Za utrudnienia przepraszamy.

Gminne Święto Plonów
2018.09.10
Gminne Święto Plonów

   Podczas tegorocznych Dożynek Gminnych w Piotrkowie dopisało wszystko: piękna pogoda, tłum gości, przyciągające wzrok dożynkowe wieńce, zachwycające dekoracje, występujący artyści i przygotowane atrakcje. Wszystko to stworzyło niepowtarzalną atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci uczestników uroczystości.

    

Fundusz Sprawiedliwości dla Jednostek OSP
2018.09.06
Fundusz Sprawiedliwości dla Jednostek OSP

     Dnia 5 września br. w siedzibie Urzędu Gminy Ciechocin odbyło się uroczyste przekazanie wyposażenia i urządzeń ratownictwa zakupionych z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Fundusz Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości, poszczególnym Jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Ciechocin.

 

Harmonogram zebrań wiejskich
2018.09.04
Terminy zebrań wiejskich

Szanowni Państwo, przedstawiamy harmonogram zebrań wiejskich na terenie Gminy Ciechocin. 

Informacja KRUS
2018.09.04
Informacja KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Rolniczego informuje o wyższych rentach socjalnych oraz nowych kwotach przychodu decydujących o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych.

Seminarium dla eksporterów
2018.09.04
Seminarium dla eksporterów

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-P COIE), zaprasza na bezpłatne seminarium dla eksporterów, które odbędzie się dnia 11 września w Toruniu. 

Piękna Niepodległa
2018.09.03
Piękna Niepodległa

Konkurs organizowany w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Zachęcamy do udziału.

Dowóz dzieci do szkół
2018.08.30
Dowóz dzieci do szkół

Szanowni Państwo,
w związku z przygotowaniami do rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego 2018/2019 prosimy o zapoznanie się z rozkładami dowozu uczniów do szkół na terenie Gminy Ciechocin. Informujemy, że zmianie uległy godziny trasy popołudniowej (II kurs – odjazd spod budynku byłego gimnazjum - godzinę później), szczegółowe informację zostaną przekazane uczniom na rozpoczęciu roku szkolnego.

 

Informator gminny

  • Interaktywna mapa gminy
  • Dobre konsultacje, dobry plan

Banery

Poprzedni
  • G-DOT
  • LGD Dolina Drwęcy
  • Zwiedzaj Kraj
  • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

  • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
  • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • Leader
  • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.