Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Noc Bibliotek
2019.10.08
Noc Bibliotek

    W miniony piątek Biblioteka Publiczna Gminy Ciechocin zorganizowała dla najmłodszych mieszkańców nietypowe spotkanie – Noc Bibliotek. Dzieci wzięły udział w przygotowanych specjalnie zabawach i konkursach m. in. taniec do piosenki „Mądra Rzeka”, konkurs drużynowy „Czy znasz tę bajkę” oraz teatrzyk pt. „Interpretacja ulubionej bajki”. Uczestnicy spotkania przygotowywali dodatkowo dekoracyjne maski oraz próbowali swoich sił w kalamburach. Nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku.

 

Liga NGOs
2019.10.08
Liga NGOs

     Ministerstwo Sprawiedliwości oraz Fundusz Sprawiedliwości zachęca do wzięcia udziału w programie edukacyjnym Liga NGOs. W ramach Programu odbędzie się cykl zajęć mających na celu upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego. Spotkania mają na celu rozwijanie umiejętności osób aktywnych społecznie, zarządzających bądź aspirujących do zarządzania organizacjami pozarządowymi i samorządowymi.

"Fundusze na biznes"
2019.10.08
"Fundusze na biznes"

Lokalny Punkt Informacyjnych Funduszy Europejskich w Grudziądzu organizuje cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych, na których omówimy możliwości dofinansowania dla osób planujących otwarcie własnej działalności gospodarczej m.in.: dotacje dla osób zwalnianych z pracy, dla osób zatrudnionych na umowach zlecenia, umowach krótkoterminowych z wynagrodzeniem nie przekraczającym minimalnego oraz preferencyjne, niskooprocentowane  pożyczki. 

 

Biblioteka Publiczna zaprasza!
2019.10.07
Biblioteka Publiczna zaprasza!

Biblioteka Publiczna Gminy Ciechocin zaprasza na spotkanie dotyczące finansów już w najbliższy piątek, 11 października.

Fotowoltaika
2019.10.03
Fotowoltaika

    Szanowni Państwo zachęcamy do zapoznania się z ofertą wydzierżawienia terenów pod budowę farm fotowoltaicznych. 

ZAPRASZAMY!
2019.10.03
ZAPRASZAMY!

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat, na Noc Bibliotek, która odbędzie się już w najbliższy piątek!

Wydłużony termin składania wniosków
2019.10.03
ZBIÓRKA FOLII ROLNICZEJ

    Szanowni Państwo, Urząd Gminy Ciechocin ma możliwość otrzymania 100% dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na usuwanie odpadów pochodzących z działalności rolniczej. Chodzi tu m. in. o odpady z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowania po nawozach i typu Big Bag. Wniosek należy złożyć w Urzędzie Gminy w Ciechocin, pok. nr 8 w terminie do 31 października 2019 r.

 

Badanie mammograficzne
2019.10.03
Badanie mammograficzne

Szanowni Państwo,
zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne, które odbędą się 8 października 2019 r., przed Urzędem Gminy Ciechocin w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED. Badania wykonywane są w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia i refundowanego przez NFZ.

Informacja ZUS
2019.10.01
Informacja ZUS

   Oddział  ZUS w Toruniu zaprasza  do skorzystania z porad ekspertów Zakładu podczas dyżuru telefonicznego nt. świadczenia uzupełniającego dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji. Podczas dyżuru  będzie można zasięgnąć informacji m.in w zakresie komu przysługuje to świadczenie, jakie należy spełnić warunki oraz jakie należy przedłożyć dokumenty ubiegając o to świadczenie.

 

Informacja KRUS
2019.10.01
Informacja KRUS

      Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od 1 października 2019 r. będzie realizowała przepisy ustawy z dnia 15 marca 2019 r. o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2019 r. poz. 752).

 

Informator gminny

 • Interaktywna mapa gminy
 • Dobre konsultacje, dobry plan

Wydarzenia

«styczeń 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Newsletter

Banery

Poprzedni
 • Pomoc prawna
 • G-DOT
 • LGD Dolina Drwęcy
 • Zwiedzaj Kraj
 • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Leader
 • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.