Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Mobilne Punkty Informacyjne
2019.06.12
Mobilne Punkty Informacyjne

    Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu  zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich, prowadzone w formie  Mobilnych  Punktów Informacyjnych. Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój.

Złoty Medalista Mistrzostw Europy
2019.06.05
Złoty Medalista Mistrzostw Europy

     W minioną niedzielę mieszkaniec naszej Gminy, Mirosław Ziętarski wywalczył złoty medal podczas wioślarskich mistrzostw Europy w Lucernie. To kolejny sukces zawodnika AZS-u UMK Energa Toruń, po srebrnym medalu mistrzostw świata oraz Europy. Gratulujemy!

     

"Trzymaj Formę"
2019.06.05
"Trzymaj Formę"

    W Szkole Podstawowej im. Oskara Kolberga w Ciechocinie w budynku w Nowej Wsi odbył się Dzień Sportu, zamykający tegoroczną edycję Programu „Trzymaj Formę”. Program jest stałym elementem pracy Szkoły, który promuje zasady zdrowego życia, wpływ aktywności fizycznej na samopoczucie i zdrowie człowieka.

    

Informacja
2019.06.04
Informacja

           Rada Gminy Ciechocin informuje, że zgodnie z art. 162 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz. U. z 2019 r., poz. 52), w dniu 30 czerwca 2019 r. upływa termin zgłaszania Radzie Gminy Ciechocin kandydatów na ławników.
       

Bezpłatne badanie słuchu
2019.06.04
Bezpłatne badanie słuchu

    Zapraszamy serdecznie na bezpłatne badanie słuchu, które odbędzie się dnia 11 czerwca br., przed Urzędem Gminy Ciechocin. 

Turniej Piłki Nożnej
2019.06.03
Turniej Piłki Nożnej

      Dnia 2 czerwca 2019 na Orliku w Świętosławiu odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ciechocin. Piękna słoneczna pogoda przyciągnęła na Turniej wielu fanów piłki nożnej. W Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Po czterogodzinnej rywalizacji ogłoszono wyniki.

Święto Województwa
2019.06.03
Święto Województwa

   Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Ryszard Bober serdecznie zapraszają do udziału w organizowanych z tej okazji wydarzeniach. W sposób szczególny zachęcamy Państwa do uczestnictwa w VII Kujawsko-Pomorskim Forum Samorządowym, którego tematem przewodnim będzie 20-lecie powstania naszego Województwa (6 czerwca br., Przysiek, godz. 12:00) oraz głównych uroczystościach w ramach Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego (7 czerwca br., Toruń).
      

Niedzielny piknik
2019.06.03
Niedzielny piknik

    Minionej niedzieli świetlica wiejska w Ciechocinie rozbrzmiała odgłosami radosnej zabawy. Wszystko za sprawą pikniku przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich z Ciechocina. Uroczystość była dedykowana wszystkim mamom oraz najmłodszym mieszkańcom Sołectwa. Serdeczne życzenia do zebranych skierował Pan Wójt Andrzej Okruciński, który wręczył milusińskim kosz pełen słodyczy.           

     

Informacja KRUS
2019.05.31
Informacja KRUS

     Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przypomina o zbliżającym się terminie na złożenie w Kasie zaświadczenia albo oświadczenia dotyczącego rocznej kwoty należnego podatku dochodowego za poprzedni rok podatkowy od przychodów z pozarolniczej działalności gospodarczej.

   

Spotkanie z pisarką
2019.05.29
Spotkanie z pisarką

    Z okazji majowych obchodów Tygodnia Bibliotek, Biblioteka Publiczna Gminy Ciechocin zorganizowała spotkanie z autorką Dorotą Schrammem. Autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych od lat publikuje opowiadania i reportaże w pismach kobiecych. Mieszka nad Bałtykiem, w Pobierowie, z trójką dzieci i mężem Maciejem. Najlepiej czuje się w domu pochłonięta obowiązkami rodzinnymi i pracą. Pisze, gdy domownicy śpią.
     

Informator gminny

 • Interaktywna mapa gminy
 • Dobre konsultacje, dobry plan

Wydarzenia

«październik 2019»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Newsletter

Banery

Poprzedni
 • Pomoc prawna
 • G-DOT
 • LGD Dolina Drwęcy
 • Zwiedzaj Kraj
 • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Leader
 • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.