Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Obchody Dnia Kobiet
2020.03.12
Obchody Dnia Kobiet

     Za nami spotkania organizowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z okazji Dnia Kobiet. Podczas uroczystości panie otrzymywały kwiaty od Pana Wójta, sołtysów, radnych oraz druhów z poszczególnych sołectw.
      

Zmiany zasad funkcjonowania przychodni POZ
2020.03.12
Zmiany zasad funkcjonowania przychodni POZ

    Szanowni Państwo, przedstawiamy najnowszą informację Główny Inspektorat Sanitarny dotyczącą zarządzonych zmian w zasadach działania przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Zmiany wchodzą w życie z dniem dzisiejszym.

Funkcjonowanie Biblioteki Gminnej
2020.03.12
Funkcjonowanie Biblioteki Gminnej

Szanowni czytelnicy, w dniach 12 marca do 25 marca br. Gminna Biblioteka wraz z Filią będzie zamknięta dla użytkowników.                      

O terminie przywrócenia działalności poinformujemy.

Termin zwrotu materiałów bibliotecznych zostanie automatycznie przedłużony.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Uwaga!
2020.03.12
Uwaga!

Zarządzenie nr 59/2020 Wojewody Kujawsko-Pomorskiego z dnia 11 marca 2020 roku w sprawie zawieszenia organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych.

Prośba o ograniczenie wizyt w Urzędzie
2020.03.11
Prośba o ograniczenie wizyt w Urzędzie

Szanowni Państwo, w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą ilości zakażeń koronawirusem, a także działań profilaktycznych podejmowanych przez instytucje publiczne na terenie całego kraju, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych
2020.03.11
Zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych

    Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

 

Ważna informacja!
2020.03.11
Ważna informacja!

   Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z prezentacją Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego dotyczącą koronawirusa.

Obchody Dnia Sołtysa
2020.03.11
Obchody Dnia Sołtysa

       Z okazji przypadającego 11 marca Dnia Sołtysa Przewodnicząca Rady Gminy Pani Aneta Pietrzak oraz Pan Wójt Andrzej Okruciński zaprosili wszystkich sołtysów z terenu naszej Gminy na uroczyste spotkanie w Urzędzie Gminy. W spotkaniu uczestniczyli również Starostwa Powiatu Golubsko – Dobrzyńskiego Pan Franciszek Gutowski, Radny Rady Powiatu Pan Wojciech Adamiak, Radni Rady Gminy Ciechocin oraz zaproszeni goście.
   

„Dzieci uczą rodziców”
2020.03.11
„Dzieci uczą rodziców”

Ponad 190 000 dzieci w całej Polsce uczy swoich rodziców. Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, ekologia jak i promocja zdrowego i aktywnego trybu życia, historia, kultura – to niektóre tematy realizowane w ramach akcji „Dzieci uczą rodziców” prowadzonej przez Centrum Rozwoju Lokalnego. Celem inicjatywy jest wsparcie procesu edukacji najmłodszych, dostarczenie nauczycielom darmowych materiałów dydaktycznych, a także, co najważniejsze - zachęcenie do rozmowy rodziców z dziećmi na tak ważne tematy jak bezpieczeństwo.

 

Konkurs fotograficzny
2020.03.11
Konkurs fotograficzny

    Miłośników przyrody zachęcamy do udziału w Konkursie Fotograficznym Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. Termin nadsyłania prac upływa 6 maja. Zapraszamy!

Informator gminny

 • Interaktywna mapa gminy
 • Dobre konsultacje, dobry plan

Wydarzenia

«czerwiec 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Newsletter

Banery

Poprzedni
 • Pomoc prawna
 • Powszechny Spis Rolny
 • Narodowy Spis Powszechny
 • G-DOT
 • LGD Dolina Drwęcy
 • Zwiedzaj Kraj
 • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Leader
 • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.