Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

NIEBEZPIECZNY CZWARTEK - MOŻLIWE SILNE, BARDZO SILNE BURZE!
2019.06.13
NIEBEZPIECZNY CZWARTEK - MOŻLIWE SILNE, BARDZO SILNE BURZE!

    W dniu dzisiejszym (13 czerwca) już od godzin porannych w wielu miejscach przechodzą burze lokalnie gwałtowne z bardzo dużą aktywnością elektryczną, ulewnym deszczem i silnym wiatrem. Następne godziny w województwie także burzowe. Popołudniu i wieczorem szczególnie niebezpiecznie może zrobić się na wschodzie województwa. 
  

Informacja KRUS
2019.06.13
Informacja KRUS

       Przedstawiamy Państwu list Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dotyczący zapewnienia bezpieczeństwa pracy rolniczej oraz bezpiecznego przebywania w gospodarstwach rolnych nie tylko wśród rolników, lecz także wśród dzieci zamieszkujących obszary wiejskie.

"Za zasługi dla obronności kraju"
2019.06.12
"Za zasługi dla obronności kraju"

     W dniu 11 czerwca 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za zasługi dla obronności kraju” rodzicom, których troje lub czworo dzieci pełniło nienagannie czynną służbę wojskową. Z ramienia  Ministra Obrony Narodowej Pana Mariusza Błaszczaka  Srebrne Medale „Za zasługi dla obronności kraju” wręczył Wojskowy Komendant Uzupełnień w Brodnicy ppłk Andrzej Makowski.
     

Ważne informacje!
2019.06.12
Ważne informacje!

Ważne informacje o świadczeniu wychowawczym  500+ dotyczące nowego okresu zasiłkowego 2019/2021. Terminy składania wniosków:

 • Od 1 lipca 2019 r.  wnioski można składać elektronicznie (za pomocą portalu  Emp@tia, portalu  PUE ZUS, a także za pośrednictwem bankowości )
 • Od 1 sierpnia 2019 r. wnioski można składać  w formie papierowej w siedzibie Ośrodka;

 

Piknik rodzinny w SP Świętosław
2019.06.12
Piknik rodzinny w SP Świętosław

     W miniony piątek w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. odbył się piknik rodzinny. Niesprzyjająca pogoda nie zniechęciła dzieci do wspólnej, doskonałej zabawy. W pierwszej kolejności uczniowie najmłodszych klas zaprezentowali programy artystyczne, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie wszyscy mogli korzystać z przygotowanych atrakcji: loterii fantowej, malowania twarzy, chętni mogli odwiedzić przygotowany specjalnie na tę okazję zakład fryzjerski, fotobudkę oraz punkt kreatywnej zabawy. 

Drugi turnus w DDP
2019.06.12
Drugi turnus w DDP

    Wraz z początkiem maja rozpoczął się drugi turnus zajęć dla nowej grupy Pensjonariuszy Dziennego Domu Pobytu w Nowej Wsi, podobnie jak poprzedni będzie trwał 11 miesięcy. W ramach pobytu uczestnicy mają zagwarantowany szeroki wachlarz zajęć terapeutycznych, fizjoterapeutycznych, medycznych oraz kulturalnych.
    

Mobilne Punkty Informacyjne
2019.06.12
Mobilne Punkty Informacyjne

    Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu  zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich, prowadzone w formie  Mobilnych  Punktów Informacyjnych. Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój.

Złoty Medalista Mistrzostw Europy
2019.06.05
Złoty Medalista Mistrzostw Europy

     W minioną niedzielę mieszkaniec naszej Gminy, Mirosław Ziętarski wywalczył złoty medal podczas wioślarskich mistrzostw Europy w Lucernie. To kolejny sukces zawodnika AZS-u UMK Energa Toruń, po srebrnym medalu mistrzostw świata oraz Europy. Gratulujemy!

     

"Trzymaj Formę"
2019.06.05
"Trzymaj Formę"

    W Szkole Podstawowej im. Oskara Kolberga w Ciechocinie w budynku w Nowej Wsi odbył się Dzień Sportu, zamykający tegoroczną edycję Programu „Trzymaj Formę”. Program jest stałym elementem pracy Szkoły, który promuje zasady zdrowego życia, wpływ aktywności fizycznej na samopoczucie i zdrowie człowieka.

    

Informacja
2019.06.04
Informacja

           Rada Gminy Ciechocin informuje, że zgodnie z art. 162 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz. U. z 2019 r., poz. 52), w dniu 30 czerwca 2019 r. upływa termin zgłaszania Radzie Gminy Ciechocin kandydatów na ławników.
       

Informator gminny

 • Interaktywna mapa gminy
 • Dobre konsultacje, dobry plan

Wydarzenia

Newsletter

Banery

Poprzedni
 • Pomoc prawna
 • G-DOT
 • LGD Dolina Drwęcy
 • Zwiedzaj Kraj
 • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Leader
 • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.