Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Nabór na stanowisko Kierownika Referatu Inwestycji, Rozwoju i Ochrony Środowiska.
2019.03.13
Nabór na stanowisko Kierownika Referatu Inwestycji, Rozwoju i Ochrony Środowiska.

   Urząd Gminy Ciechocin ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze Kierownika Referatu Inwestycji, Rozwoju i Ochrony Środowiska.

   

Oferty pracy
2019.03.13
Oferty pracy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy Powiatowego Urzędy Pracy w Golubiu-Dobrzyniu.

Opracowanie strategii w ramach Funduszu Eksportowego
2019.03.13
Opracowanie strategii w ramach Funduszu Eksportowego

Już od 25 marca startujący eksporterzy z woj. kujawsko-pomorskiego będą mogli składać wnioski na usługi doradcze, polegające na opracowaniu strategii internacjonalizacji. Usługi, dofinansowane w 100% z Unii Europejskiej, są dedykowane mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, które posiadają potencjał eksportowy. Strategia o wartości 24 600,00 zł zostanie przygotowana przez PwC Advisory sp. z o. o. sp.k. w ścisłej współpracy z przedsiębiorstwem.

Dzień Sołtysa
2019.03.12
Dzień Sołtysa

     Z okazji przypadającego 11 marca Dnia Sołtysa Pan Wójt Andrzej Okruciński zaprosił w miniony poniedziałek wszystkich sołtysów z terenu naszej Gminy na uroczyste spotkanie w Urzędzie Gminy. Pan Wójt podziękował gospodarzom sołectw za dotychczasową współpracę i bezinteresowne zaangażowanie na rzecz rozwoju i poprawy jakości życia całej społeczności lokalnej. 
    

Zwiedzali Teneryfę
2019.03.12
Zwiedzali Teneryfę

     W dniach 17 - 24.02.2019 r. grupa uczniów oraz nauczycieli Szkoły Podstawowej im. O. Kolberga  w Ciechocinie wzięła udział w wyjeździe do Hiszpanii. Wymiana uczniów to realizacja kolejnego etapu programu Erasmus + „Science in seasons and seasonal treasures in Europe”.  Przedstawiciele Szkoły, wraz z uczniami i nauczycielami z Chorwacji, Turcji i Włoch, realizowali program przygotowany przez Szkołę w Tacoronte (Teneryfa). 

Ogłoszenie o naborze
2019.03.12
Ogłoszenie o naborze

    Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy“ informuje o naborze 2 kandydatów na stanowisko „Specjalista ds. Projektów”.

Fundusze Europejskie dla przedsiębiorstw
2019.03.12
Fundusze Europejskie dla przedsiębiorstw

     Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, na którym omówione zostaną możliwości wsparcia dla firm z Funduszy Europejskich m.in. na rozwój, szkolenia, eksport, nowe miejsca pracy.

   

VI sesja Rady Gminy Ciechocin
2019.03.08
VI sesja Rady Gminy Ciechocin

     Dnia 14 marca 2019 r. o godzinie 16:00 w sali numer 11 Urzędu Gminy Ciechocin odbędzie się VI zwyczajna sesja Rady Gminy Ciechocin.

     

Wydawanie żywności w marcu
2019.03.05
Wydawanie żywności w marcu

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechocinie z/s Miliszewy 51 informuje, iż w dniu 21 marca 2019 r. / czwartek / od godz. 8:00 do 13:00 w siedzibie Ośrodka będzie wydawana żywność pozyskana z Banku Żywnościowo-Rzeczowego w Toruniu w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.

Wieczorek karnawałowy
2019.03.04
Wieczorek karnawałowy

    Ostatnia sobota karnawału była dla seniorów z terenu naszej Gminy okazją do doskonałej zabawy. Podczas Wieczorku Karnawałowego organizowanego przez Klub Seniora licznie przybyli goście wypełnili świetlice wiejską w Nowej Wsi. Radosna muzyka natychmiast wprawiła wszystkich w doskonały nastrój, który z pewnością pozostanie w pamięci seniorów na długo.

    

Informator gminny

 • Interaktywna mapa gminy
 • Dobre konsultacje, dobry plan

Wydarzenia

Newsletter

Banery

Poprzedni
 • Pomoc prawna
 • G-DOT
 • LGD Dolina Drwęcy
 • Zwiedzaj Kraj
 • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Leader
 • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.