Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Podpisanie umowy
2019.07.01
Podpisanie umowy

     Dnia 27 czerwca br., Pan Wójt Andrzej Okruciński oraz pan Skarbnik Janusz Celmer uczestniczyli w uroczystym podpisaniu umowy na realizację zadania  z zakresu poprawy jakości gruntów rolnych w asortymencie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Umowa została podpisana na realizację zadania pn.: „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych o nawierzchni tłuczniowe z powierzchniowym utrwaleniem emulsją i grysami do długości 0,450 km, w obrębie geodezyjnym Miliszewy dz. nr 382”.

Kolarskie zmagania
2019.07.01
Kolarskie zmagania

  W minioną niedzielę odbyła się XI edycja Wyścigu Kolarskiego po Ziemi Ciechocińskiej. Organizowane od 2008 roku zmagania zaliczane są do Kujawsko-Pomorskiej Ligii Uczniowskich Klubów Sportowych Mistrzostw Województwa. W wyścigu udział wzięli zawodnicy z terenu województwa. Na starcie nie zabrakło oczywiście zawodników LZS „Iskry” Ciechocin. W tym roku start i meta podobnie jak w latach ubiegłych znajdowała się w Świętosławiu.
   

Powitanie Wakacji
2019.07.01
Powitanie Wakacji

     Minionej soboty mieszkańcy Gminy Ciechocin powitali Wakacje. Piękna, słoneczna pogoda zachęcała do przybycia na boisko sportowe w Elgiszewie. Dzieci mogły skorzystać z przygotowanych atrakcji: dmuchanych zabawek, wodnego basenu, zabaw z animatorem oraz wodnej kurtyny przygotowanej przez druhów z OSP Elgiszewo. Dorośli natomiast świętowali przy wspólnym grillu oraz muzyce na żywo.
    

Sesja absolutoryjna
2019.06.28
Sesja absolutoryjna

      Podczas sesji Rady Gminy Ciechocin, która odbyła się dnia 27 czerwca br., radni jednogłośnie udzielili Wójtowi wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2018 rok. Absolutorium jest potwierdzeniem prawidłowej działalności Wójta w zakresie gospodarki finansowej Gminy. Złożone przez Wójta sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy za 2018 uzyskało pozytywną opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej w Bydgoszczy.
    

VIII Sesja Rady Gminy Ciechocin z dnia 27.06.2019 r.
2019.06.27
VIII Sesja Rady Gminy Ciechocin z dnia 27.06.2019 r.

        Ustawa o zmianie ustawy samorządowej wprowadziła wymóg nagrywania oraz transmisji obrad w Internecie. Transmitowane mają być zarówno sesje rad gmin, miast, powiatów i sejmików wojewódzkich.

        Mając na uwadze spełnienie wymogów ustawy transmisja oraz nagrania będą udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej, poniżej podajmy link pod którym będzie można oglądać obrady sesji Rady Gminy Ciechocin :

Kliknij tutaj aby oglądać na żywo

Ważna informacja!
2019.06.27
Ważna informacja!

       Szanowni Państwo! Chcę Państwa przestrzec przed "badaniami", które mają być wykonywane w najbliższym czasie w świetlicy w Elgiszewie. Podmiot wykonujący te badania nie ma nic wspólnego z naszą Przychodnią, i posługuje się metodą tzw. biorezonansu. Jest to metoda, która nie ma żadnych podstaw naukowych ani medycznych.

Wybory do Izb Rolniczych
2019.06.26
Wybory do Izb Rolniczych

   Informacja Okręgowej Komisji Wyborczej w Ciechocinie o terminach zgłaszania kandydatur do Rady Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej. 

Utrudnienia w ruchu drogowym
2019.06.25
Utrudnienia w ruchu drogowym

   Informujemy, że w najbliższą niedzielę (30.06.2019 r.) odbędzie się Wyścig Kolarski z cyklu Kujawsko-Pomorska Liga UKS w godzinach od 10:00 do 13:00. W związku z tym na terenie Gminy Ciechocin wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Zakończenie roku szkolnego
2019.06.24
Zakończenie roku szkolnego

       W miniony piątek dzieci i młodzież ze szkół powitały długo wyczekiwane wakacje. Po 10 miesiącach kartkówek, sprawdzianów, pilnego odrabiania prac domowych i wczesnego wstawania przyszedł czas na 2 miesiące odpoczynku. Wszyscy uczniowie w galowych strojach pojawiali się na zakończeniach roku szkolnego, aby odebrać świadectwa oraz podziękować swoim nauczycielom za trud włożony w przekazywanie wiedzy.

Odwiedzili Chorwację
2019.06.24
Odwiedzili Chorwację

      W dniach 19 - 25 maja 2019 r. przedstawiciele Szkoły Podstawowej im. O. Kolberga w Ciechocinie ( 8 uczniów i 3 nauczycieli ) wzięli udział w kolejnej mobilności, realizującej projekt Erasmus+ „Science in seasons and seasonal treasures in Europe”. Tym razem odwiedzili Chorwację, małe miasteczko Vrgorac na południu kraju. Uczniowie poznali chorwacką szkołę, system edukacji oraz uczestniczyli w wybranych zajęciach.

Informator gminny

 • Interaktywna mapa gminy
 • Dobre konsultacje, dobry plan

Wydarzenia

«sierpień 2019»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Newsletter

Banery

Poprzedni
 • Pomoc prawna
 • G-DOT
 • LGD Dolina Drwęcy
 • Zwiedzaj Kraj
 • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Leader
 • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.