Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Informacja o planowanych zmianach w rozkładzie jazdy
2019.06.19
Informacja o planowanych zmianach w rozkładzie jazdy

      W związku z pismem otrzymanym z Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. informujemy o planowanych zmianach  w rozkładzie jazdy od 22 czerwca 2019 r. Z uwagi na rozpoczynający się okres wakacyjny i obniżoną frekwencję pasażerów zostają zawieszone połączenia:

Toruń – Kikół 9:25, w soboty i niedziele
Kikół – Toruń 20:20, w soboty i niedziele
Toruń – Kujawy 18:30, w soboty i niedziele
Kujawy – Toruń 19:30, w soboty i niedziele

Jednocześnie informujemy, iż zawieszone połączenia, zostaną  wznowione z dniem 1 września b.r..

 

 

 

 

Nowoczesne służby ratownicze
2019.06.19
Nowoczesne służby ratownicze

     W poniedziałek 17 czerwca br. w Osieku nastąpiło uroczyste przekazanie sprzętu dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych zakupionego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Hełmy, pompy, piły, agregaty i radiotelefony trafiły do druhów z powiatów: golubsko-dobrzyńskiego i brodnickiego. W przekazaniu uczestniczył Pan Wójt Andrzej Okruciński oraz druhowie z jednostek OSP z terenu Gminy Ciechocin.
     

Zmiana taryf opłat za wodę i ścieki
2019.06.18
Zmiana taryfy opłat za wodę i ścieki

     Gmina Ciechocin informuje, że od dnia 12 czerwca 2019 roku weszły w życie nowe taryfy za wodę i ścieki. Taryfy zostały zatwierdzone Decyzją Nr GD.RET.070/52/D/2018.KR przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z siedzibą w Gdańsku. 

Zawody sportowo-pożarnicze
2019.06.17
Zawody sportowo-pożarnicze

      Dnia 16 czerwca na boisku sportowym w Elgiszewie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Do rywalizacji stanęło 8 drużyn reprezentujących jednostki OSP z terenu naszej Gminy. Druhowie wykazali się bardzo dużą sprawnością i wolą walki.
       Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami oraz w ćwiczeniach bojowych. Ocenie podlegała szybkość zrealizowania konkurencji oraz technika wykonania poszczególnych elementów.

 

Grupa Motyli rozpoczęła wakacje
2019.06.14
Grupa Motyli rozpoczęła wakacje

    Przedszkolaki z grupy Motyli z Przedszkola w Miliszewach oficjalnie rozpoczęły wakacje. Z tej okazji dzieci przygotowały dla rodziców i zaproszonych gości specjalny program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła się Polonezem. W dalszej kolejności nie zabrakło radosnych piosenek i wierszyków. Następnie wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki.
    

Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu w Elgiszewie
2019.06.14
Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu w Elgiszewie

    Dla Przedszkolaków z Elgiszewa nadszedł czas wakacji. Na uroczyste zakończenie roku szkolnego dzieci z grup „Groszki” i „Biedronki” przygotowały występ artystyczny, który z zachwytem obejrzeli rodzice i goście. Po występie dzieci odebrały z rąk Pani Wicedyrektor Aleksandry Laskowskiej pamiątkowe dyplomy ukończenia roku przedszkolnego oraz prezenty.
     

Przerwy w dostawie energii elektrycznej
2019.06.13
Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Energa Operator S.A. Oddział Toruń informuje o przerwach w dostawie energii elektrycznej:

- dnia 14.06.2019 r., stacja Ciechocin 8 w godzinach 10:30 – 13:00. Za utrudnienia przepraszamy.

NIEBEZPIECZNY CZWARTEK - MOŻLIWE SILNE, BARDZO SILNE BURZE!
2019.06.13
NIEBEZPIECZNY CZWARTEK - MOŻLIWE SILNE, BARDZO SILNE BURZE!

    W dniu dzisiejszym (13 czerwca) już od godzin porannych w wielu miejscach przechodzą burze lokalnie gwałtowne z bardzo dużą aktywnością elektryczną, ulewnym deszczem i silnym wiatrem. Następne godziny w województwie także burzowe. Popołudniu i wieczorem szczególnie niebezpiecznie może zrobić się na wschodzie województwa. 
  

Informacja KRUS
2019.06.13
Informacja KRUS

       Przedstawiamy Państwu list Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dotyczący zapewnienia bezpieczeństwa pracy rolniczej oraz bezpiecznego przebywania w gospodarstwach rolnych nie tylko wśród rolników, lecz także wśród dzieci zamieszkujących obszary wiejskie.

"Za zasługi dla obronności kraju"
2019.06.12
"Za zasługi dla obronności kraju"

     W dniu 11 czerwca 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za zasługi dla obronności kraju” rodzicom, których troje lub czworo dzieci pełniło nienagannie czynną służbę wojskową. Z ramienia  Ministra Obrony Narodowej Pana Mariusza Błaszczaka  Srebrne Medale „Za zasługi dla obronności kraju” wręczył Wojskowy Komendant Uzupełnień w Brodnicy ppłk Andrzej Makowski.
     

Informator gminny

 • Interaktywna mapa gminy
 • Dobre konsultacje, dobry plan

Wydarzenia

«sierpień 2019»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Newsletter

Banery

Poprzedni
 • Pomoc prawna
 • G-DOT
 • LGD Dolina Drwęcy
 • Zwiedzaj Kraj
 • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Leader
 • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.