Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Informacja LGD "Dolina Drwęcy"
2019.11.25
Informacja LGD "Dolina Drwęcy"

   Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące realizacji działań w ramach LSR, w szczególności grantów umożliwiających uzyskanie wsparcia na podjęcie lub rozwój działalności gospodarczej.  

Spotkanie z podróżnikiem
2019.11.25
Spotkanie z podróżnikiem

     Dnia 22 listopada 2019 r.  o godz. 10.00 w Bibliotece Publicznej Gminy Ciechocin odbyło się spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondkiem, w którym uczestniczyli uczniowie z klasy VII SP w Ciechocinie oraz uczniowie z klasy VII i VIII SP w Świętosławiu wraz z opiekunami, a także mieszkańcy Gminy Ciechocin.

   

Przekazanie sprzętu dla OSP
2019.11.22
Przekazanie sprzętu dla OSP

      W czwartek 21 listopada w Radominie nastąpiło uroczyste przekazanie drugiej transzy sprzętu dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych zakupionego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Ubrania specjalne, drabiny i motopompy trafiły do druhów z powiatów: golubsko-dobrzyńskiego i brodnickiego. W przekazaniu uczestniczyła Sekretarz Urzędu Gminy Pani Marta Iwan oraz druhowie z jednostek OSP z terenu Gminy Ciechocin.
   

Debata społeczna
2019.11.21
Debata społeczna

   Dnia 20 listopada br., w Sali Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego odbyła się debata społeczna "Przeciwdziałanie alkoholizmowi – możliwości wspólnego oddziaływania na poziomie lokalnym”. Organizatorami spotkania była Komenda Powiatowa Policji w Golubiu-Dobrzyniu oraz Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Gminę Ciechocin reprezentowali Przewodnicząca Rady Gminy Pani Aneta Pietrzak oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pan Sławomir Buczkowski.

   

Przerwa w dostawie wody!
2019.11.21
Przerwa w dostawie wody!

     Gmina Ciechocin informuje, że dnia 21 listopada 2019 r. (czwartek), w godz. 9:00 – 12:00 w miejscowości Ciechocin – Plebanka, (BSB) i Elgiszewo (Osada Karbówko, Danstal, NOVA, ŻWIR – BUD), Elgiszewo-Franksztyn, nastąpi przerwa w dostawie wody, związana z usunięciem awarii sieci wodociągowej. W związku z powyższym prosimy o zabezpieczenie swoich gospodarstw i zakładów w wodę na czas trwania prac. Jednocześnie przepraszamy za powstałe z tego powodu niedogodności.

Oferty pracy
2019.11.20
Oferty pracy

Informacja Powiatowego Urzędu Pracy o posiadanych ofertach pracy. 

KOMUNIKAT
2019.11.19
KOMUNIKAT

     W związku z nielegalnym poborem wody, który miał miejsce w ostatnim czasie, Gmina Ciechocin informuje o całkowitym zakazie pobierania wody z hydrantów przeciwpożarowych zainstalowanych na sieci wodociągowej przez osoby nieupoważnione, celem mycia pojazdów i maszyn rolniczych, napełniania oczek wodnych oraz stawów rybnych. 

Informacja KPIR
2019.11.18
Informacja KPIR

      W związku   z trudną  sytuacją  finansową Grupy Producenckiej Rolników „Ziarno” spółka   z o.o. z Cichoradza prosimy wszystkich zainteresowanych rolników poszkodowanych  przez ten podmiot o kontakt z Biurem Kujawsko- Pomorskiej Izby Rolniczej w  Przysieku celem przekazania swoich danych   ( imię i nazwisko oraz nr telefonu ) niezbędnych do  kontaktu z Państwem. 

   

Olimpiada Wiedzy Rolniczej
2019.11.15
Olimpiada Wiedzy Rolniczej

    Dnia 7 listopada w sali Urzędu Gminy Golub-Dobrzyń i Sali Miasta Golub-Dobrzyń odbyła się 29 Olimpiada Wiedzy Rolniczej. Organizatorem Olimpiady jest Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Uczestników  powitała i zmotywowała do rywalizacji Dorota Weber Kierownik ODR w Golubiu Dobrzyniu wspólnie z Starostą,  Wójtami,  przedstawicielami Samorządów oraz Kierownikiem KRUS.
   

Święto Niepodległości
2019.11.14
Święto Niepodległości

    Za nami 101. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie ze Szkół z terenu Gminy Ciechocin nie zapomnieli o uczczeniu najważniejszego Święta wszystkich Polaków. W placówkach zorganizowano uroczyste apele, którym towarzyszyło śpiewanie pieśni patriotycznych oraz przypomnienie trudnej historii czasu zaborów i walk o wolność.
 

Informator gminny

 • Interaktywna mapa gminy
 • Dobre konsultacje, dobry plan

Wydarzenia

«styczeń 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Newsletter

Banery

Poprzedni
 • Pomoc prawna
 • G-DOT
 • LGD Dolina Drwęcy
 • Zwiedzaj Kraj
 • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Leader
 • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.