Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Uroczystość wręczenia „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”

    50 lat temu, wypowiadając sakramentalne „tak” z ufnością przyrzekali sobie dzielić razem dobre i złe chwile. Dzisiaj cieszą się, że mimo różnych przeciwności losu dotrzymali przysięgi małżeńskiej. Nie byłoby to możliwe bez szczerej i bezinteresownej miłości, wzajemnego zaufania, zrozumienia i poszanowania.
   Tradycją w naszej gminie jest, że pragniemy okazać pamięć i wyrazić szacunek dla małżeństw, które przeżyły w jednym związku małżeńskim 50 lat i więcej, poprzez uroczyste wręczenie „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.
   Uroczystość taka miała miejsce w dniu 10 stycznia br., a przeżywały ją pary, które zawierały małżeństwo w 1967 roku. Medale z rąk Wójta Gminy Pana Jerzego Cieszyńskiego otrzymali Państwo Ewa i Roman Góreccy z Małszyc oraz Państwo Jadwiga i Jerzy Kłosińscy z Miliszew.
   Podczas uroczystości Wójt Gminy skierował do małżonków ciepłe słowa, wyrażając swoją wdzięczność za trud i pracę na rzecz swojej rodziny i lokalnej społeczności.
   Pogratulował osiągniętych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, życząc aby kolejne dni, miesiące, lata były pełne szczęścia i radości, i aby ten jubileusz i następne były przykładem dla przyszłych pokoleń. 
   
Jubilaci oprócz medali otrzymali również pamiątkowe dyplomy i upominki.
  Po uroczystej części oficjalnej, Jubilaci oraz goście zostali zaproszeni na skromny poczęstunek, zwieńczający te wzruszające dla wszystkich chwile.
  Państwo Ewa i Roman Góreccy wychowali 2 córki i 3 synów. Doczekali się 9 wnuków.
  Państwo Jadwiga i Jerzy Kłosińscy wychowali 2 synów, mają 3 wnuków i 1 prawnuczkę.
 Szanownym Jubilatom gratulujemy i życzymy doczekania w zdrowiu, szczęściu, wzajemnej miłości i poszanowaniu kolejnych rocznic.

 

 

Powrót

Informator gminny

  • Interaktywna mapa gminy

Banery

Poprzedni
  • G-DOT
  • LGD Dolina Drwęcy
  • Zwiedzaj Kraj
  • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

  • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
  • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • Leader
  • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.