Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Spotkanie na Motoarenie
2019.09.20
Spotkanie na Motoarenie

   Dnia 18 września 2018 roku zawodnicy Szkółki Kolarskiej Gminy Ciechocin wraz z trenerem Robertem Malanowskim uczestniczyli w wydarzeniu sportowym - "W pogoni za Mają i Majką - Szukamy następców Michała Kwiatkowskiego". Spotkanie miłośników kolarstwa odbyło się na Motoarenie Toruń, na której zgromadziło się wiele szkółek z Województwa Kujawsko- Pomorskiego.
   

Kolejne dofinansowanie inwestycji drogowych
2019.09.20
Kolejne dofinansowanie inwestycji drogowych

       Dnia 16 września Wójt Gminy Ciechocin, Pan Andrzej Okruciński odebrał symboliczny voucher potwierdzający dofinansowanie inwestycji drogowych w Gminie Ciechocin. Vouchery wręczył v-ce wojewoda Józef Ramlau w obecności m.in. Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztof Ardanowskiego, v-ce Minister Inwestycji i Rozwoju Anny Gembickiej oraz lokalnych przedstawicieli władz samorządowych.

         

Lekcje ZUS
2019.09.17
Lekcje ZUS

Szanowna Państwo,
serdecznie zapraszamy do współpracy przy realizacji projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”, także w roku szkolnym 2019/2020. Będzie to już szósta edycja naszego programu, który kierowany jest do uczniów wszystkich szkół ponadpodstawowych. Z roku na rok projekt cieszy się coraz większą popularnością. Do tej pory wzięło w nim udział blisko 230 tysięcy uczniów z ponad 1400 szkół.

 

Narodowe czytanie
2019.09.13
Narodowe czytanie

    Za nami kolejna edycja Narodowego Czytania. Jak co roku, Gminna Biblioteka Publiczna przygotowała spotkania dla miłośników polskiej literatury. W tym roku zaprezentowano fragmenty „Katarynki” Bolesława Prusa.

 

Badane mammograficzne
2019.09.13
Badane mammograficzne

Szanowni Państwo,
zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne, które odbędą się 8 października 2019 r., przed Urzędem Gminy Ciechocin w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED. Badania wykonywane są w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia i refundowanego przez NFZ.

Mobilne Punkty Informacyjne
2019.09.13
Mobilne Punkty Informacyjne

   Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu  zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich, prowadzone w formie  Mobilnych  Punktów Informacyjnych.

     

Gminne Święto Plonów
2019.09.10
Gminne Święto Plonów

     Barwny korowód, piękne wieńce, tradycyjne potrawy, lokalni wystawcy, radosne biesiadowanie przy akompaniamencie regionalnych kapel oraz pokazy dawnych prac żniwnych – to wszystko miało miejsce podczas Dożynek Gminnych w Rudawiu.

         

Kondolencje
2019.09.06
Kondolencje

Ks. Kazimierzowi Górskiemu

Proboszczowi Parafii św. Małgorzaty w Ciechocinie

najszczersze wyrazy żalu i współczucia

z powodu śmierci

BRATA

składają

Przewodnicząca Rady Gminy Ciechocin

wraz z Radnymi Rady Gminy Ciechocin

oraz

Wójt Gminy Ciechocin

 wraz z pracownikami Urzędu Gminy Ciechocin

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
2019.09.05
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

"Witaj szkoło, przyjaciółko! Czas tak szybko bieży.
Znów otwierasz swe podwoje dla całej młodzieży.
Szkolny rok z jesienią przyszedł, dzwonek trzyma w dłoni
I za chwilę dźwięcznym głosem wakacje przegoni."

       Dnia 02 września 2019 r. w szkołach podstawowych funkcjonujących na terenie Gminy Ciechocin odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

Wizyta Studyjna na Kujawach
2019.09.05
Wizyta Studyjna na Kujawach

Stowarzyszenie LGD "Dolina Drwęcy" zaprasza na Wizytę Studyjną na Kujawy w dniach 27-28.09.2019. Celem wyjazdu jest zapoznanie zasad funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej oraz partnerstw społecznych.

Informator gminny

 • Interaktywna mapa gminy
 • Dobre konsultacje, dobry plan

Banery

Poprzedni
 • Pomoc prawna
 • G-DOT
 • LGD Dolina Drwęcy
 • Zwiedzaj Kraj
 • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Leader
 • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.