Gmina Ciechocin

miejsce piękne z natury...

Nawigacja

Treść strony

Zalecenia dla chorych zakażonych SARS-CoV-2
2020.03.26
Zalecenia dla chorych zakażonych SARS-CoV-2

    Zalecenia Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, Konsultanta Krajowego w dziedzinie chorób zakaźnych i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące postępowania z chorymi zakażonymi SARS-CoV-2, którzy nie wymagają hospitalizacji.

   

Informacja ODR
2020.03.23
Informacja ODR

    Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie informuje, że w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, biorąc pod uwagę zminimalizowanie możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa, wprowadza załatwianie spraw i udzielanie informacji wyłącznie telefonicznie, drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej, aż do odwołania.

Nowe zasady pracy ARMiR
2020.03.23
Nowe zasady pracy ARMiR

    Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów ARiMR i jej pracowników, prosimy o wyrozumiałość dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie. Zmiany dotyczą przede wszystkim przyjęć interesantów w jednostkach organizacyjnych ARiMR.

Uwaga !
2020.03.21
Uwaga !

W załączniku znajdą Państwo nowe Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii

Zmiana terminów postępowania rekrutacyjnego
2020.03.19
Zmiana terminów postępowania rekrutacyjnego

Szanowni Państwo!
W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa i zamknięciem przedszkoli i szkół w okresie od 16 marca do 25 marca br. Wójt Gminy Ciechocin Zarządzeniem Nr 18/2020 z dnia 19 marca 2020 r. wprowadza zmianę terminów rekrutacji do  oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021, dla których organem prowadzącym jest Gmina Ciechocin.

 

Informacja GOPS
2020.03.19
Informacja GOPS

    W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechocinie z/s w Miliszewach 51 informuje, że osoby starsze, samotne i niepełnosprawne potrzebujące pomocy w zrobieniu zakupów, czy też innych pilnych sprawach nie mogące liczyć na wsparcie innych (sąsiadów, znajomych, rodziny) mogą zgłaszać swoje potrzeby telefoniczne w godzinach pracy Ośrodka pod numerem telefonu 56 683 70 67, po godzinach pracy Ośrodka pod numerami telefonu 661-242-081 lub 661-318-113.

Ważna informacja!
2020.03.17
Ważna informacja!

Dla maksymalnego ograniczenia przenoszenia koronawirusa, przychodnia w Ciechocinie i w Świętosławiu wstrzymuje pobrania krwi do badań laboratoryjnych, od chwili obecnej do końca marca 2020. W przypadkach bardzo pilnych będziemy kierować do punktów pobrań Vitalabo lub do laboratorium Szpitala Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu.

Informator gminny

 • Interaktywna mapa gminy
 • Dobre konsultacje, dobry plan

Banery

Poprzedni
 • Pomoc prawna
 • Powszechny Spis Rolny
 • Narodowy Spis Powszechny
 • G-DOT
 • LGD Dolina Drwęcy
 • Zwiedzaj Kraj
 • Rekultywacja
Następny

Europejski Fundusz Społeczny

 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 • Leader
 • Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013 – projekt pn. „Utworzenie strony internetowej wraz z bazą informacji turystycznej Gminy Ciechocin”

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.