Poprawa dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Ciechocinie z siedzibą w Elgiszewie.
Mieszkańcy naszej Gminy, którzy posługują się aparatami słuchowymi już od marca bieżącego roku będą mieli możliwość korzystania z pętli indukcyjnej w Gminnej Bibliotece Publicznej w Ciechocinie z siedzibą w Elgiszewie.
Urząd Gminy Ciechocin nieodpłatnie przekazał Gminnej Bibliotece Publicznej w Ciechocinie z siedzibą w Elgiszewie na własność pętle indukcyjną, otrzymaną w ramach projektu „Akcelerator Dostępności JST Makroregionu Południowo-Zachodniego” nr POWR. 02.18.00-00-0081/20 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa: II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie: 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne.
Dzięki temu urządzeniu nastąpiła poprawa dostępności w Gminnej Bibliotece Publicznej względem potrzeb osób z problemami słuchu.
Siedziba Gminnej Biblioteki została oznaczona odpowiednimi piktogramami świadczącymi o możliwości korzystania z pętli indukcyjnej.
Zapraszamy do Gminnej Biblioteki.