Menu

Menu

Treść

Treść

Hotel Osada Karbówko Wellness & SPA***

   Hotel Osada Karbówko Wellness & SPA to wyjątkowe miejsce na mapie województwa kujawsko – pomorskiego. Blisko natury, w Dolinie Drwęcy odnajdziemy hotel z licznymi atrakcjami, o których można byłoby tylko pomarzyć w zgiełku dużego miasta.

   Osada oferuje liczne formy aktywnego spędzania czasu: od spływów kajakowych Drwęcą, poprzez naukę jazdy konnej, grę w tenisa ziemnego, wycieczki rowerowe, Nordic walking, zajęcia na strzelnicy, rajdy quadem i offroad autem terenowym, przejażdżki bryczką i kuligi,       a kończąc na bardziej popularnych: kręglach, siłowni, zajęciach tanecznych, basenie, licznych saunach,  jacuzzi, relaksie w grocie solnej i w gabinetach masaży.

  Po trudach związanych z jazdą konną, grą w tenisa, czy dłuższą wycieczką rowerową zapewniamy odpoczynek w komfortowo urządzonych pokojach i apartamentach. Goście Osady Karbówko mogą wybierać pomiędzy noclegiem w urokliwych hotelikach, chatach krytych strzechą, lub luksusowych apartamentach w oryginalnej Remizie.

  Smakoszy zapraszamy do Karczmy Myśliwskiej, gdzie prawdziwą ucztę dla podniebienia zapewnia sztab osadowych kucharzy. Tatar z jelenia, gulasz z dziczyzny, stek siekany czy słodka fantazja czekoladowa to tylko część potraw, których można skosztować w restauracji.

Więcej informacji możesz znaleźć tutaj.

  • -
  • -
  • -

Kontakt

Urząd Gminy Ciechocin
Ciechocin 172,
87-408 Ciechocin

tel. 56 683 77 81/83
fax. 56 683 77 08
ciechocin@ciechocin.pl

Inspektor Ochrony Danych :
Michał Daczko
E-mail : iod@ciechocin.pl
Nr. telefonu : 694 191 953

Godziny urzędowania:
poniedziałki - środy - czwartki - 7:30 - 15:30
wtorki -   7:30 - 16:30
piątki - 7:30 - 14:30

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP: /Ciechocin/SkrytkaESP

[obiekt mapy]
baner toplayer
Harmonogram szczepionkobusa na terenie Gminy Ciechocin