Menu

Menu

Treść

Treść

Struktura organizacyjna

Sekretarz, Zastępca Wójta - Marta Iwan-Łęgowska
pokój nr 9, sekretarz@ciechocin.pl tel.: 56 683 77 81/83 wew. 33

Referat Techniczny:

 

Referat Inwestycji, Rozwoju i Ochrony Środowiska

  • Kierownik Referatu Inwestycji, Rozwoju i Ochrony Środowiska - Monika Pujer
    pokój nr 2, monika.pujer@ciechocin.pl, tel.: 56 683 77 81/83 wew. 43
  • Podinspektor ds. inwestycji i planowania przestrzennego - Paulina Figurska
    pokój nr 2, paulina.figurska@ciechocin.pl, tel.: 56 683 77 81/83 wew. 43
  • Podinspektor ds. mienia komunalnego i gospodarki nieruchomościami - Magdalena Górecka
    pokój nr 2, magdalena.gorecka@ciechocin.pl, tel.: 56 683 77 81/83 wew. 39

 

Referat Finansowo-Podatkowy

  • Skarbnik-Janusz Celmer
    pokój nr 4, skarbnik@ciechocin.pl, tel.: 56 683 77 81/83 wew. 42
  • Podinspektor ds. księgowości podatkowej i opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi - Małgorzata Langowska-Pietruszka
    pokój nr 3, malgorzata.pietruszka@ciechocin.pl, tel.: 56 683 77 81/83 wew. 41
  • Referent ds. księgowości budżetowej i podatkowej - Justyna Zatorska, pokój nr 3, justyna.zatorska@ciechocin.pl, tel: 56 683 77 81/83 wew. 41
  • Podinspektor ds. księgowości - Katarzyna Siwicka
    pokój nr 5, katarzyna.siwicka@ciechocin.pl, tel.: 56 683 77 81/83 wew. 36
  • Podinspektor ds. księgowości budżetowej - Anna Keczmer
    pokój nr 5, anna.keczmer@ciechocin.pl, tel.: 56 683 77 81/83 wew. 36
  • Podinspektor ds. wymiaru podatków i opłat - Justyna Wojciechowska
    pokój nr 7, justyna.wojciechowska@ciechocin.pl, tel: 56 683 77 81/83 wew. 38
  • Podinspektor ds. obsługi kasowej i ewidencji działalności gospodarczej - Iwona Lemańska
    pokój nr 7, iwona.lemanska@ciechocin.pl tel.: 56 683 77 81/83 wew. 38
  • Inspektor ds. płacowo-finansowych jednostek oświatowych - Dorota Rybka
    dorota.rybka@ciechocin.pl, tel.: 56 683 77 96
  • Inspektor ds. księgowości jednostek oświatowych - Daria Kozłowska
    daria.kozlowska@ciechocin.pl, tel.: 56 683 77 96

 

Urząd stanu Cywilnego

 

Stanowiska samodzielne

 

Stanowiska pomocnicze

Kontakt

Urząd Gminy Ciechocin

Ciechocin 172, 87-408 Ciechocin

Dane kontaktowe

Inspektor Ochrony Danych

Michał Daczko, e-mail: iod@ciechocin.pl, tel. +48 694 191 953

Godziny urzędowania

  • poniedziałki, środy, czwartki: 7:30-15:30
  • wtorki: 7:30-16:30
  • piątki: 7:30-14:30

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP

/Ciechocin/SkrytkaESP

[obiekt mapy]