Menu

Treść

Treść

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Nowoczesne służby ratownicze

  Nowoczesne służby ratownicze

  2020.09.17

  W poniedziałek 17 czerwca br. w Osieku nastąpiło uroczyste przekazanie sprzętu dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych zakupionego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Hełmy, pompy, piły, agregaty i radiotelefony trafiły do druhów z powiatów: golubsko-dobrzyńskiego i brodnickiego. W przekazaniu uczestniczył Pan Wójt Andrzej Okruciński oraz druhowie z jednostek OSP z terenu Gminy Ciechocin.
     

 • Zmiana taryf opłat za wodę i ścieki

  Zmiana taryf opłat za wodę i ścieki

  2020.09.17

       Gmina Ciechocin informuje, że od dnia 12 czerwca 2019 roku weszły w życie nowe taryfy za wodę i ścieki. Taryfy zostały zatwierdzone Decyzją Nr GD.RET.070/52/D/2018.KR przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z siedzibą w Gdańsku. Z 

 • Zawody sportowo-pożarnicze

  Zawody sportowo-pożarnicze

  2020.09.17

  Dnia 16 czerwca na boisku sportowym w Elgiszewie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Do rywalizacji stanęło 8 drużyn reprezentujących jednostki OSP z terenu naszej Gminy. Druhowie wykazali się bardzo dużą sprawnością i wolą walki. Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami oraz w ćwiczeniach bojowych. Ocenie podlegała szybkość zrealizowania konkurencji oraz technika wykonania poszczególnych elementów.

   

 • Grupa Motyli rozpoczęła wakacje

  Grupa Motyli rozpoczęła wakacje

  2020.09.17

  Przedszkolaki z grupy Motyli z Przedszkola w Miliszewach oficjalnie rozpoczęły wakacje. Z tej okazji dzieci przygotowały dla rodziców i zaproszonych gości specjalny program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła się Polonezem. W dalszej kolejności nie zabrakło radosnych piosenek i wierszyków. Następnie wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki.
      

 • Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu w Elgiszewie

  Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu w Elgiszewie

  2020.09.17

      Dla Przedszkolaków z Elgiszewa nadszedł czas wakacji. Na uroczyste zakończenie roku szkolnego dzieci z grup „Groszki” i „Biedronki” przygotowały występ artystyczny, który z zachwytem obejrzeli rodzice i goście. Po występie dzieci odebrały z rąk Pani Wicedyrektor Aleksandry Laskowskiej pamiątkowe dyplomy ukończenia roku przedszkolnego oraz prezenty.
       

 • "Za zasługi dla obronności kraju"

  "Za zasługi dla obronności kraju"

  2020.09.17

  W dniu 11 czerwca 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za zasługi dla obronności kraju” rodzicom, których troje lub czworo dzieci pełniło nienagannie czynną służbę wojskową. Srebrne Medale „Za zasługi dla obronności kraju” wręczyli: z ramienia Ministra Obrony Narodowej Pana Mariusza Błaszczaka .

 • Piknik rodzinny w SP Świętosław

  Piknik rodzinny w SP Świętosław

  2020.09.17

       W miniony piątek w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. odbył się piknik rodzinny. Niesprzyjająca pogoda nie zniechęciła dzieci do wspólnej, doskonałej zabawy. W pierwszej kolejności uczniowie najmłodszych klas zaprezentowali programy artystyczne, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. 

 • Drugi turnus w DDP

  Drugi turnus w DDP

  2020.09.17

      Wraz z początkiem maja rozpoczął się drugi turnus zajęć dla nowej grupy Pensjonariuszy Dziennego Domu Pobytu w Nowej Wsi, podobnie jak poprzedni będzie trwał 11 miesięcy. W ramach pobytu uczestnicy mają zagwarantowany szeroki wachlarz zajęć terapeutycznych, fizjoterapeutycznych, medycznych oraz kulturalnych.
     

 • Złoty Medalista Mistrzostw Europy

  Złoty Medalista Mistrzostw Europy

  2020.09.17

  W minioną niedzielę mieszkaniec naszej Gminy, Mirosław Ziętarski wywalczył złoty medal podczas wioślarskich mistrzostw Europy w Lucernie. To kolejny sukces zawodnika AZS-u UMK Energa Toruń, po srebrnym medalu mistrzostw świata oraz Europy. Gratulujemy! Mirosław Ziętarski wraz z Fabianem Barańskim pokonali pozostałe załogi  w rywalizacji dwójek podwójnych (dwóch zawodników w łódce, każdy z dwoma wiosłami).

 • Turniej Piłki Nożnej

  Turniej Piłki Nożnej

  2020.09.17

  Dnia 2 czerwca 2019 na Orliku w Świętosławiu odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ciechocin. Piękna słoneczna pogoda przyciągnęła na Turniej wielu fanów piłki nożnej. W Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Po czterogodzinnej rywalizacji ogłoszono wyniki. Puchary dla najlepszych drużyn wręczył Wójt Gminy Ciechocin Pan Andrzej Okruciński. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

   

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Gminy Ciechocin

Ciechocin 172, 87-408 Ciechocin

Dane kontaktowe

 • tel. +48 56 683 77 81, +48 56 683 77 82, +48 56 683 77 83
 • fax +48 56 683 77 08
 • e-mail: ciechocin@ciechocin.pl

Inspektor Ochrony Danych

Michał Daczko, e-mail: iod@ciechocin.pl, tel. +48 694 191 953

Godziny urzędowania

 • poniedziałki, środy, czwartki: 7:30-15:30
 • wtorki: 7:30-16:30
 • piątki: 7:30-14:30

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP

/Ciechocin/SkrytkaESP

[obiekt mapy]