Menu

Treść

Treść

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu w Elgiszewie

  Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu w Elgiszewie

  2020.09.17

      Dla Przedszkolaków z Elgiszewa nadszedł czas wakacji. Na uroczyste zakończenie roku szkolnego dzieci z grup „Groszki” i „Biedronki” przygotowały występ artystyczny, który z zachwytem obejrzeli rodzice i goście. Po występie dzieci odebrały z rąk Pani Wicedyrektor Aleksandry Laskowskiej pamiątkowe dyplomy ukończenia roku przedszkolnego oraz prezenty.
       

 • "Za zasługi dla obronności kraju"

  "Za zasługi dla obronności kraju"

  2020.09.17

  W dniu 11 czerwca 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za zasługi dla obronności kraju” rodzicom, których troje lub czworo dzieci pełniło nienagannie czynną służbę wojskową. Srebrne Medale „Za zasługi dla obronności kraju” wręczyli: z ramienia Ministra Obrony Narodowej Pana Mariusza Błaszczaka .

 • Piknik rodzinny w SP Świętosław

  Piknik rodzinny w SP Świętosław

  2020.09.17

       W miniony piątek w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. odbył się piknik rodzinny. Niesprzyjająca pogoda nie zniechęciła dzieci do wspólnej, doskonałej zabawy. W pierwszej kolejności uczniowie najmłodszych klas zaprezentowali programy artystyczne, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. 

 • Drugi turnus w DDP

  Drugi turnus w DDP

  2020.09.17

      Wraz z początkiem maja rozpoczął się drugi turnus zajęć dla nowej grupy Pensjonariuszy Dziennego Domu Pobytu w Nowej Wsi, podobnie jak poprzedni będzie trwał 11 miesięcy. W ramach pobytu uczestnicy mają zagwarantowany szeroki wachlarz zajęć terapeutycznych, fizjoterapeutycznych, medycznych oraz kulturalnych.
     

 • Złoty Medalista Mistrzostw Europy

  Złoty Medalista Mistrzostw Europy

  2020.09.17

  W minioną niedzielę mieszkaniec naszej Gminy, Mirosław Ziętarski wywalczył złoty medal podczas wioślarskich mistrzostw Europy w Lucernie. To kolejny sukces zawodnika AZS-u UMK Energa Toruń, po srebrnym medalu mistrzostw świata oraz Europy. Gratulujemy! Mirosław Ziętarski wraz z Fabianem Barańskim pokonali pozostałe załogi  w rywalizacji dwójek podwójnych (dwóch zawodników w łódce, każdy z dwoma wiosłami).

 • Turniej Piłki Nożnej

  Turniej Piłki Nożnej

  2020.09.17

  Dnia 2 czerwca 2019 na Orliku w Świętosławiu odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ciechocin. Piękna słoneczna pogoda przyciągnęła na Turniej wielu fanów piłki nożnej. W Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Po czterogodzinnej rywalizacji ogłoszono wyniki. Puchary dla najlepszych drużyn wręczył Wójt Gminy Ciechocin Pan Andrzej Okruciński. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

   

 • Niedzielny piknik

  Niedzielny piknik

  2020.09.17

      Minionej niedzieli świetlica wiejska w Ciechocinie rozbrzmiała odgłosami radosnej zabawy. Wszystko za sprawą pikniku przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich z Ciechocina. Uroczystość była dedykowana wszystkim mamom oraz najmłodszym mieszkańcom Sołectwa. Serdeczne życzenia do zebranych skierował Pan Wójt Andrzej Okruciński, który wręczył milusińskim kosz pełen słodyczy.           

        

 • Spotkanie z pisarką

  Spotkanie z pisarką

  2020.09.17

      Z okazji majowych obchodów Tygodnia Bibliotek, Biblioteka Publiczna Gminy Ciechocin zorganizowała spotkanie z autorką Dorotą Schrammem. Autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych od lat publikuje opowiadania i reportaże w pismach kobiecych. Mieszka nad Bałtykiem, w Pobierowie, z trójką dzieci i mężem Maciejem. 

 • Turniej Tenisa Stołowego

  Turniej Tenisa Stołowego

  2020.09.17

         Dnia 28 maja br., na hali sportowej w Nowej Wsi odbył się Turniej Tenisa Stołowego, którego głównym organizatorem był Zarząd Wojewódzki OSP RP. Turniej był elementem promocji projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w ramach którego trzynaście jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Województwa otrzymało nowe samochody bojowe.

 • Piknik dla rodziny

  Piknik dla rodziny

  2020.09.17

       Dnia 24 maja br., Groszki i Biedronki z Przedszkola w Elgiszewie przeżywały wyjątkową uroczystość – Dzień Rodziny. Na specjalnie przygotowany Piknik na Przystani, przybyli najbliżsi przedszkolaków. Rodzinne świętowanie rozpoczął występ milusińskich, który zachwycił zebraną publiczność.

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Gminy Ciechocin

Ciechocin 172, 87-408 Ciechocin

Dane kontaktowe

Inspektor Ochrony Danych

Michał Daczko, e-mail: iod@ciechocin.pl, tel. +48 694 191 953

Godziny urzędowania

 • poniedziałki, środy, czwartki: 7:30-15:30
 • wtorki: 7:30-16:30
 • piątki: 7:30-14:30

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP

/Ciechocin/SkrytkaESP

[obiekt mapy]